Rękawki

Elastyczne rękawki stworzone z myślą o potrzebach siatkarzy

Zobacz co przygotowaliśmy dla Ciebie. Rękawki krótkie, długie, możliwość personalizacji już od 1 sztuki. Dla zespołów atrakcyjne rabaty. Jeśli nie znalazłeś/aś tutaj swoich wymarzonych rękawków skontaktuj się z nami! Wykonamy dla Ciebie każdy projekt.

Rękawki na przedramiona wykonane z wysokiej jakości materiału. Idealnie dopasowują się do ciała, zapewniają komfort gry dzięki rewelacyjnemu odprowadzaniu potu oraz płaskim szwom które nie podrażniają skóry. Starannie dobrany materiał oraz doskonała jakość sprawią, że rękawki nawet przy najbardziej dynamicznych ruchach pozostaną na swoim miejscu.
Oto co znajdziesz w naszym asortymencie:

Jesteśmy w stanie stworzyć rękawki z absolutnie każdym wzorem! Jeśli szukasz inspiracji lub cchesz zobaczyć próbkę naszych możliwości sprawdź:
- nasze realizacje
- wizualizacje

Najwyższa jakość wykonania rękawków oraz nasze społeczne zaangażowanie zostało potwierdzone certyfikatem Zakup Prospołeczny.
Więcej o tym wyróżnieniu: Zakup Prospołeczny

Masz swój pomysł na rękawki?

Może jest tak, że masz swój ulubiony numer? Albo kolor? A może chciałbyś, aby na rękawku widniało twoje nazwisko lub napis? Nie ma sprawy! Kliknij w przycisk poniżej i sprawdź, jak stworzyć swoje własne rękawki. Daj się ponieść wyobraźni! Możesz zaprojektować je tak jak tylko chcesz!

Opisz swój pomysł

Czas realizacji rękawów personalizowanych wynosi około 14 dni roboczych.
Termin realizacji może się przesunąć o czas potrzebny na wykonanie nadruków.