Personalizacja

Opisz nam swój pomysł, a my stworzymy dla Ciebie strój który z dumą założysz na każdy trening i mecz

Chcesz mieć własne nazwisko na plecach? Numer, do którego jesteś przywiązany? Logo drużyny na piersi? Barwy klubowe? Nie ma sprawy! Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym siatkarzem czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z siatkówką, stworzymy dla Ciebie taki strój, jakiego potrzebujesz.

Bądźmy szczerzy. Koszulka, spodenki czy rękawnik z własnym numerem i nazwiskiem to coś więcej, niż odzież. To coś osobistego! Na pierwszy rzut oka widać, kto jest jej jedynym właścicielem!

W MXvolley to Ty kreujesz pomysł, a my sprawiamy, że Twoje wyobrażenie staje się rzeczywistością!

Projektujemy koszulki, spodenki i rękawki dla pasjonatów siatkówki w całej Polsce

W stroje MXvolley zaopatrują się:

Indywidualni sportowcy

Projektujemy stroje i rękawki dla osób, dla których liczy się ciekawe wzornictwo, wygoda użytkowania odzieży, wysoka jakość oraz materiał dostosowany do sportu, jakim jest siatkówka.

Drużyny siatkarskie

Zaopatrujemy też całe drużyny siatkarskie w profesjonalne stroje i rękawki - te rywalizujące na najwyższym poziomie rozgrywek w Polsce, jak i te, które grają dla przyjemności na poziomie lokalnym.

Jak to
działa?

1 Aby stworzyć Twój wymarzony strój, opisz nam preferowaną przez Ciebie kolorystykę, wyślij wszelkie wszelkie elementy graficzne, które chciałbyś, aby znalazły się na Twoim stroju (np. herb klubu) oraz daj nam znać, jaki numer i jaki napis mają znaleźć się na Twoim nowym stroju lub rękawku. Im więcej przedstawisz nam informacji, tym szybciej zrealizujemy Twój projekt!

2 Pijąc jedną kawę po drugiej, Nasi graficy dopracowują każdy najmniejszy detal tak, żebyś był maksymalnie zadowolony z efektu końcowego. Kiedy skończą swoje projekty, wysyłają Ci maila z propozycjami stroju, a Ty możesz zdecydować, który z nich podoba Ci się najbardziej.

3 Wiemy, że nie chcesz czekać długo na swój strój. Może nie możesz się doczekać się chwili, gdy założysz go na trening, bądź mecz swojej drużyny? Spokojnie! Wyślemy Ci go w przeciągu 24 godzin od zrealizowania przez Ciebie płatności. Szybkość zrealizowania wysyłki jest dla Nas bardzo ważna!

W tym miejscu opisz swoją wizję na strój lub rękawki, a my zajmiemy się całą resztą za Ciebie

 

Wciąż się zastanawiasz? Zobacz stroje, które już stworzyliśmy i zainspiruj się