Akcesoria

Grasz w siatę i szukasz oryginalnych akcesoriów na mecze, treningi i na codzień? W takim razie, świetnie trafiłeś! Zobacz, co dla Ciebie mamy.

Ochronne rękawki

Masz dość nudnych rękawków? Tutaj wzbogacisz swoją parę o dowolną grafikę, ksywkę, a nawet motywujące hasło!

Suplementy i dieta

Jeżeli szukasz suplementów, to wybierz takie, które są stworzone specjalnie dla siatkarzy. Na tej stronie takie znajdziesz.

Wspierasz

Wybierając produkty MXvolley dajesz ludziom niepełnosprawnym drugą szansę na rynku pracy. Wszyscy gramy w jednej drużynie.

Wybierz kategorię i rozpocznij siatkarskie zakupy

Szukasz suplementów dla siatkarzy? Odzieży sportowej? A może chcesz zamówić książkę o przygotowaniu motorycznym dla siatkarza? Wybierz kategorię, która Cię interesuje i zamów to, czego potrzebujesz


Grasz w siatkówkę i nie wiesz, gdzie kupić odzież, dietę lub suplementy dla siebie?

Jest wiele sklepów stworzonych z myślą o kulturystach... zostało napisanych tysiące książek dla kulturystów... a miejsc, w których siatkarz mógłby dostać to, czego potrzebuje możnaby wymienić na palcach jednej ręki.

Co w takim razie ma zrobić osoba w Polsce, która chce komfortowo trenować siatkówkę, zdrowo się odżywiać i realizować swoje cele... Czy musi kupować odzież siatkarską na zagranicznych portalach? Korzystać z diet i suplementów stworzonych dla kulturystów? Albo czytać książki niezwiązane ze swoją dyscypliną sportu? Już nie!

W MXvolley zaopatrujemy siatkarzy w zakresie odzieży, diety i suplementacji. To miejsce stworzone przez pasjonatów siatkówki dla pasjonatów siatkówki. To sklep, jakiego jeszcze nie było. Jeśli jesteś siatkarzem, to na pewno znajdziesz tu coś dla siebie!

Profesjonalna i nowoczesna odzież dla siatkarzy


Suplementy stworzone z myślą o potrzebach siatkarzy


MXvolley to pierwsza firma w Polsce, która zaspokaja potrzeby siatkarzy w zakresie zdrowego odżywiania, suplementów, a przede wszystkim - odzieży

Oto dlaczego masz pewność, że znajdziesz tu wszystko, czego szukasz jako siatkarz

Możesz trenować i być dobry, ale jeśli chcesz być najlepszy musisz zadbać o swoje zdrowie i prawidłowy trening, który wzmocni Twoje ciało i poprawi wyniki na boisku

Powstało wiele mitów, na temat diety i przygotowania motorycznego siatkarzy. Nic dziwnego, że wielu z nas ma mętlik w głowie. Na naszej stronie możesz zamówić książkę, która rozwieje Twoje wszystkie wątpliwości! Koniec z błędami bezmyślnie powielanymi przez niektórych trenerów w Polsce. Dzięki książce upewnisz się, w jaki sposób poprawnie i bezpiecznie wykonywać ćwiczenia. A jeśli chcesz jeszcze bardziej zwiększyć swoją efektywność, to nie znajdziesz niczego lepszego, niż Dieta ułożona specjalnie pod Twoje potrzeby - jako siatkarza. I uwaga! Dajemy Ci na nią aż 20% zniżki! Nie czekaj!

Wybierając produkty MXvolley wspierasz osoby z niepełnosprawnością

To osoby, które kochają swoją pracę i zawsze dają z siebie 110%

Każdą dobrą drużynę tworzą wyjątkowi i utalentowani zawodnicy, gotowi na boisku zostawić całe serce. W projekcie, który tworzymy jest tak samo, bo tworzą go ludzie pełni pasji i ambicji. Problem w tym, że często skazani są na ławkę rezerwowych.

Od pewnego czasu walczymy ze zjawiskiem wykluczenia osób niepełnosprawnych na rynku pracy. Wiemy, co to znaczy usłyszeć „dziękuję za szansę” od osoby, która jeszcze nigdy nie miała żadnej pracy i była z góry przekreślana ze względu na swoją niepełnosprawność.

Na własnej skórze przekonaliśmy się, że osoba niepełnosprawna daje z siebie 110 % i wkłada całe serce w to, aby jak najlepiej wykonać swoje obowiązki. Nie różni się niczym od w pełni sprawnego człowieka i jest równie wartościowa na rynku pracy.

Korzystając z naszego portalu dajesz naszym zawodnikom drugą szansę. Bo tak, jak każdy człowiek na świecie, zasługują na nią!

Wejdź do sklepu i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy